about_page_img

KATARÍNA ČASNÁ


S tancom začala už ako 4 ročná. Vyštudovala klasický tanec na Tanečnom konzervatóriu Evy Jaczovej v Bratislave. Taktiež pedagogické a psychologické minimum. Po štúdiu 1 rok pôsobila v  Londýne, 6 rokov v Španielsku, 2 roky v Nemecku a 8 rokov na Slovensku, kde získala ďalšie cenné tanečné skúsenosti a vzdelanie. Naučila sa techniky viacerých tanečných štýlov.

Má viac ako osemročnú prax s výučbou v umeleckých odborných školách a komerčných tanečných štúdiách. Je taktiež dvojnásobnou víťazkou celoslovenskej tanečnej súťaži v  IMPRO DANCE = improvizácia. Dnes pôsobí v Senci ako tanečnica, choreografka a lektorka a je zároveň aj zakladateľka Ladies Dance Academy. V minulosti ste ju mohli vidieť ako lektorku tanečnej skupiny NO LIMITS.

Keďže tanečnice na pódiu musia vyzerať a nielen tancovať dobre, rozhodla sa svoje tanečnice precvičovať a zároveň si rozšírila vzdelanie aj v oblasti Fitness. Dnes je kvalifikovaná osobná ale aj skupinová trénerka I. a II. stupňa. Na základe nadobudnutých skúseností v tejto oblasti sa rozhodla vytvoriť hodinu Bodyforming na ktorý Vás srdečne pozývame.

Tanec a Fitness sa stal jej záľubou, neskôr profesiou a neoddeliteľnou súčasťou jej života. Katarína Vás naučí milovať tanec a zamerať sa na zdravý životný štýl.